Gebze motorlu kurye İstanbul’un herhangi bir noktasından başka bir noktasına kısa zaman içerisinde ulaştırılması gereken evrak, belge ya da paketlerin taşınması işlemini gerçekleştirmektedir. İstediğiniz adresten teslim alınan gönderiler talep ettiğiniz adrese hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Her gün ve günün her saatinde İstanbul’un tüm noktalarında kurye yönetim becerisi ile sayısız firma ve bireyin gönderi istekleri doğrultusunda kalitesinden ödün vermeksizin taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Gönderinin teslim alınacağı yer ile ulaştırılması gereken adresin bir önemi bulunmamaktadır. Gönderinin teslim alınacağı adrese en yakın konumda olan motorlu kurye personeli söz konusu adrese yönlendirilerek gönderinizin alınmasını ve istenen adrese hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra gönderiye ait teslimat bilgileri eş zamanlı olarak elektronik posta yoluyla elektronik postanıza ya da kısa mesaj ile telefonunuza gönderilmektedir.

Standart Gönderi Tipi

Gebze motorlu kurye ile üç çeşit motorlu kurye gönderisi yapılması imkân dâhilindedir. Söz konusu gönderi türlerinin varlığı müşteri tarafından gönderinin teslimatının talep edilen süresi ile ortaya çıkmaktadır. Bazı firma ya da bireylerin gönderi teslimlerinin acil olarak yapılması gerektiği gibi bazı kişilerin gönderilerinin de normal sürede gerçekleştirilmesi onlar için yeterli olmaktadır. Standart ya da normal kurye olarak ifade ettiğimiz kurye gönderi tipinde müşterilerin süre konusunda ekstra bir talebi bulunmamaktadır. Firma normal işleyişi ve teslim süreleri içerisinde gönderi teslimatını gerçekleştirecektir. Bu gönderi tipinde teslimat süresi maksimum dört saat olarak ifade edilmektedir.

Ekspres ve Vip Gönderi Tipi

Ekspres kurye gönderi tipinde müşterinin, gönderisinin daha hızlı bir şekilde istediği adrese ulaştırılması yönünde bir talebi bulunmaktadır. Müşterinin bu talebi Gebze motorlu kurye tarafından alınarak gönderinin tesliminin maksimum üç saat içerisinde gerçekleştirilmesi sağlanır. Bu gönderi tipinde ekstra bir talep söz konusu olduğu için gönderi bedeli normal gönderi bedelinden daha fazla olmaktadır. Vip kurye gönderi tipinde ise müşteri çok acil bir tesliminin derhal yapılmasını istemektedir. Talebi alan firma yetkilileri vakit kaybetmeksizin harekete geçerek gönderi tesliminin maksimum iki saat içerisinde yapılmasını sağlamaktadır. Müşterinin, firmadan olabilecek en kısa sürede gönderi tesliminin yapılmasını talep etmesi gönderinin teslim fiyatını normal gönderilere göre oldukça artırdığını söylemek gerekmektedir.