İstanbul ile Kocaeli arasında kalan ve bu iki şehirle çalışma hayatı bakımından bağlantısı olan bireylerin çokça yaşadığı Gebze, faaliyet konusu ile ilgili gönderilerin ulaştırılması bakımından kurye hizmetlerine ihtiyacın fazla olduğu bir yaşam alanıdır. Gebze kurye hizmetlerine bireysel gönderileriniz için değil de firmanızın gönderilerinin ulaştırılması için ihtiyaç duyuyorsanız ve gönderi sıklığınız fazla ise kurye maliyetleri sizi düşündürüyor olabilir. Gün içerisinde kesintisiz hizmet alabileceğiniz, her an hizmetinizde olacak bir kurye hizmeti arzu ediyorsanız ve bunu da yüksek maliyetlere katlanmadan gerçekleştirmek istiyorsanız kuryelerimizi kiralayabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde gün içinde dilediğiniz zaman diliminde dilediğiniz kadar gönderi için kuryemiz yalnızca size hizmet verecek ve bu hizmet karşılığında sözleşmede belirlenen ücret dışında ilave ödeme talep edilmeyecektir.

Gebze Moto Kuryeyi Ne Kadar Süre ile Kiralayabilirsiniz?

Gebze moto kurye hizmetinden kiralık kurye kullanarak yararlanmak istiyorsanız kiralama sürelerini merak ediyor olabilirsiniz. Burada belirlemiş olduğumuz sabit bir kiralama süresi olmayıp müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olan süreyi karşılıklı görüşmeler neticesinde belirliyoruz. Bu süre bir hafta ile sınırlı olabileceği gibi, ihtiyacınızın daha uzun süreli olması halinde 1 ay ya da daha fazla da olabiliyor. Süre olarak belirlenen zaman dilimi ne olursa olsun kiralık kurye hizmetinin can alıcı noktası bu sürede kuryenin firma elemanı gibi hizmet vermesidir. Bu durum maliyeti düşürürken hızı artıran bir uygulama olmasını netice vermektedir.

Gebze Moto Kuryenin Kiralama Dışındaki Alternatif Hizmetleri

Gebze motor kurye hizmeti veren bir firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin hız ve teslimat süresi ile ilgili beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak hizmet alternatifler üretmek. Bu bağlamda gece gündüz ayrımı yapmaksızın çalışıyor ve sizleri memnun etmek için emek harcıyoruz. Kuryelerimiz onlara ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizde olduğundan acil ilaç alımı için ya da belge gönderimi için rahatlıkla bu hizmetten yararlanabilirsiniz. İlaç kurye dışında ekspres kurye hizmeti ile sağlamış olduğumuz hızlı hizmeti hem gündüz saatlerinde hem de gece saatlerinde alabilirsiniz. Bu uygulamalardan yararlanmak için internet ya da telefon yardımıyla talepte bulunmanız yeterlidir.