İstanbul’un hemen yanı başında bulunan Gebze ticari anlamda oldukça hareketli ve yoğun bir lokasyondur. Bu sebeple gün içerisinde binlerce evrak gönderimi ve dosya paylaşımı yapılmaktadır. Bu noktada çok uzun zamandır hizmet veren Gebze motorlu kurye firmamız güvenli sevkiyatın marka değeri olmuştur. Kuryecilik sektöründe bulunması gereken P1 ve K2 belgelerine sahip olan firmamız kaliteli ve donanımlı motorize ekipler ile kuryecilik hizmetini Gebze ve İstanbul genelinde sunabilmektedir. Bu hizmeti kaliteli ve hızlı bir şekilde sunabilmek adına güzergah noktasında bilgili ve donanımlı ekiplerle çalışılmaktadır. Böylece hatalı teslimat riskini sıfıra indiren firmamız müşteri memnuniyetini üst seviyelere tırmandırmaktadır.

Gebze Motorlu Kurye Gönderi Çeşitleri

Bulunduğu lokasyondan istenen her yere evrak ve dosya gönderimi hizmeti verebilen Gebze motorlu kurye firmamız farklı kategorilerde alternatif hizmetler sunarak ürün portföyünü çeşitlendirmektedir. Tüm müşterilerin talepleri ve ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmış olan hizmet portföyünde yer alan normal kurye gönderimi ortalama olarak 3 saat içerisinde evrak teslimatını garanti etmektedir. Bununla birlikte daha hızlı evrak teslimatı yapmak için fırsat sunan Express ve VIP moto kurye hizmeti de firmamız tarafından tüm müşterilere sunulabilmektedir. Bu iki gönder tipinde yarım saat içerisinde dahi evrak ve dosya teslimatı söz konusu olabilmektedir. Bu hizmetlere ek olarak 7 gün 24 saat boyunca teslimat yapmayı mümkün kılan hizmetimiz de bulunmaktadır. Böylece geceler dahi aralıksız olarak evrak ve dosya gönderimi yaparak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

Gebze Motorlu Kurye ve Ekonomik Gönderiler

Yukarıda sayılan kurye hizmetine ek olarak gidiş dönüş moto kurye hizmeti de verebilen firmamız gönderilen evrakların kurum veya kişilerce imzalandıktan sonra geri dönüşünü sağlayabilmektedir. Bununla birlikte Gebze motorlu kurye hizmetleri arasında arabalı moto kurye gönderimi de bulunmaktadır. Evrak ve dosyadan daha büyük olan gönderiler için sunulan bu hizmette de oldukça hızlı bir şekilde teslimat yapılabilmektedir. Firmamız tüm bu gönderi hizmetlerini oldukça ekonomik fiyatlara yaparken çağın gereği olan teknolojik yardımlardan da faydalanmaktadır.