Türkiye’nin ticari merkezi olan İstanbul çok kalabalık bir nüfusa ev sahipliği yaparken binlerce firmaya da iş olanağı sunmaktadır. Bununla birlikte İstanbul çevresinde bulunan her yer de İstanbul’un erişim sağlayabilmekte ve böylece ekonomik bir hareketlilik yaşanmaktadır. Gebze de İstanbul’a bağlı olmamakla birlikte oldukça yakın bir lokasyonda bulunduğu için sürekli olarak İstanbul’la içli dışlı olmak mecburiyetinde ve birtakım ticari ilişkileri devam ettirmek zorundadır. İşte bu noktadan hareket eden Gebze motor kurye firmamız sadece Gebze merkezde değil Gebze ile İstanbul arasındaki birçok firmaya da kurye hizmeti sunmaktadır. Günümüzün en modern hizmetlerini ve çözümlerini birçok firma için uygulamakta olan firmamız teknolojik bir altyapıyla hizmet vermektedir.

Gebze Moto Kurye ve Farklı Uygulamalar

İthalat ve ihracat firmalarına yakınlığıyla bilinen Gebze için gümrük moto kurye hizmeti sunan firmamızın aynı zamanda standart Express ve VIP moto kurye hizmetleri de bulunmaktadır. Yarım saat ile 180 dakika arasında değişen çeşitli hız limitlerindeki bu gönderilerin hepsinde sorunsuz bir hizmet müşterilere verilmektedir. Sağlık kurumları, hastaneler ve eczaneler için ayrıcalıklı bir hizmet olarak da acil İlaç gönderimlerinde devreye girebilmekteyiz. Birçok hastanın ihtiyaç duyduğu acil ilaç gönderimlerinde özel bir takip sistemi geliştiren Gebze moto kurye firmamız çok hızlı bir şekilde erişim sağlamaktadır. Ayrıca dağıtım noktasında da imzalı dağıtımdan imzasız dağıtıma kadar çok geniş bir yelpazede hizmet verilmektedir. Güvenlik noktasında ekstra detaylar isteyenler için kimlik ibrazı gerektiren imzalı dağıtım konsepti de firmamız hizmet portföyünde yer almaktadır. Broşür dağıtımı için adressiz ve imzasız dağıtım yapabilen motorize ekibimiz apartmanların posta kutularına, iş yerlerine istenen sayıdaki broşürü gün içerisinde bırakabilmektedir. Tüm dağıtımlarda etiket girişi, etiket dökümü, zarflama, harmanlama, paketleme gibi çok farklı ek hizmetler de talep eden müşterilere sunulmaktadır.

Gebze Moto Kurye Hizmet Fiyat Listesi

Sunmuş olduğu tüm kurye hizmeti ile takdir toplayan Gebze moto kurye aynı zamanda gönderilerinde belirlemiş olduğu ekonomik rakamlarla da bütün firmaların yüzünü güldürmektedir. Fiyat listesine internet sitemizden ulaşabilirken bir telefonla 7 gün 24 saat her türlü gönderi ihtiyacınızda yanınızda bulunmaktayız.