Günümüzde özellikle iş hayatında zamanlama ve hız oldukça önemlidir. Çünkü artan iş yoğunluğu bireyin birden fazla iş yapmasına sebep olurken bazı şeylere yetişememesine de neden olmaktadır. Ayrıca bu yoğunluk birtakım alternatif iş kollarının türemesini de sağlamıştır. Örneğin bu iş kollarından biri de moto kuryedir. Moto kurye özellikle iş hayatında bireyin iletilmesi gereken evrakları müşterinin yerine tam zamanında iletmektedir.

Gebze moto kurye olarak Gebze içerisinde gerçekleşmesi gereken teslimatları müşterinin yerine tam zamanında ve güvende ileterek önemli kurye firmalarından biri olup müşteri memnuniyetine oldukça önem vermekteyiz.  Müşteri memnuniyetine oldukça önem verene şirket politikamız evrakların tam zamanında alıcıya teslimini sağlamak için tüm imkânları kullanmaktadır.

Fahiş Fiyatlara Gebze Motor Kurye’de Yer Yoktur

Fiyat şişirme politikası ile hareket eden firmaların aksine Gebze Motor Kurye müşterinin cebini d düşünerek uygun fiyatlar ile teslimatı gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir. Böylece hem kendi kar payına zarar gelmeden müşterinin de güvenini kazanmaktadır.

Gebze Motor Kurye’deki fiyatlara baktığımızda fiyatlar V.I.P hizmetleri ve normal hizmetler olmak üzere 2’ye ayrılmaktadır. Fiyatlarda hizmet türüne göre değişmektedir. Fiyatlar mesafeye göre de değişiklik göstermektedir. Mesafeler arası uzaklık artıkça bu durum fiyatlara normal oranda etki etmektedir. Ayrıca kurye hizmetinden hangi zaman diliminde faydalanılacağı da oldukça önemlidir. Tatil zamanlarında mı gece vakti mi yahut iş saatleri arasında mı kurye hizmetinden yararlanacağı fiyatlara etki etmektedir.

Gebze Kurye İle Müşteriler Hep Memnun

Hangi iş sektörü olursa olsun müşteri memnuniyeti sektörde ayakta kalmanın en önemli koşuludur. Gebze kurye olarak verdiğimiz hizmetlerle her zaman müşterinin memnuniyetini baz almaktayız. Bu nedenle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde müşterimiz odak noktası olmakta ve biz müşteri olsaydık nasıl bir hizmet beklerdik sorusuyla hareket etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerde her zaman müşterinin memnuniyeti ön planda olduğu için:

  • Fahiş fiyatlarla değil uygun fiyatlarla hareket etmekteyiz.
  • Çalışanlarımızın güvenliğine önem verdiğimiz kadar teslimatları zamanında yapmaya gayret etmekteyiz.
  • İnternet üzerinden müşterilerin bize ulaşmasını kolaylaştırarak her zaman onlarla iletişim içersine geçebilmekteyiz.
  • Güvenin son derece önemli olduğu bu zamanda takip sistemlerimiz ile teslimatların müşteriler tarafından takibini de sağlamaktayız.