İstanbul’a yakınlığı ile birlikte aynı zamanda çok önemli bir yol güzergâhında bulunan Gebze birçok firmaya ve işletmeye ev sahipliği yapıyor. Endüstriyel kurumların sanayi tesislerinin ve işletmelerin bulunmuş olduğu Gebze aynı zamanda büyük bir nüfus yoğunluğuna da sahip. Hal böyle olunca Gebze içerisinde sürekli olarak gönderim ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Gebze kurye firması olarak çok uzun zamandır bulunduğumuz lokasyondan çok farklı yerlere evrak ve dosya teslimatı yapabilmekteyiz. Bunun sağlanabilmesi için en kaliteli takip sistemlerinin Entegre edilmiş olduğu firmamız bünyesinde oldukça nitelikli bir teknik ekip görev yapmaktadır. Böylece bir dakika bile ziyan etmeden hemen hareket edilerek evrak ve dosyalarınız en hızlı şekilde istenen adrese teslim edilebilmektedir.

Gebze Motor Kurye ve Kaliteli Gönderim Uygulamaları

Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiği andan itibaren sahada adreslerine en yakın olan motorize ekibimizi hemen yönlendirmekteyiz. Yapılacak olan bir sözleşme ile birlikte güvenilir bir şekilde yola çıkmakta olan motorize birliklerimiz teknik kadromuzla beraber alternatif yol güzergâhlarına sevk edilerek hiçbir şekilde vakit kaybetmemektedir. Standart moto kurye hizmetimiz ile üç veya üç buçuk saat içerisinde teslimat gerçekleştirebilirken çok daha hızlı bir çözüm olan Express kurye ile maksimum 2 saat içerisinde istediğiniz her türlü adrese teslimatı sağlayabilmekteyiz. Ayrıca en acil ve hassasiyet derecesi yüksek olan gönderileriniz için vip moto kurye uygulamamıza başvurabilirsiniz. Gebze motor kurye olarak vip kurye hizmetinde yarım saat ile 90 dakika arasında değişen sürelerde en hassas ve acil olan evraklarınızı ve dosyalarınızı teslim edebilmekteyiz. Ayrıca birçok firmanın ithalat ve ihracat işletmesinin başvurmuş oldu gümrük moto kurye hizmetimiz de son derece kaliteli bir uygulamadır.

Gebze Motorlu Kurye ve Ekonomik Uygulamalar

Firma olarak kurumsal bir yapı ile hizmet ettiğimizden dolayı kaliteden asla taviz vermeden son derece uygun fiyatlarla bulunduğumuz lokasyondaki bütün firmalara kurumlara ve bireysel müşterilerimize ekonomik hizmetleri sunmaktayız. Gebze motorlu kurye olarak dünya standartlarında kurye hizmeti vermekteyiz. Böylece en modern kurye hizmetlerini ekonomik fiyatlarla sunarak referans bir firma olmaktayız.