Pek çok işletmenin, firmanın, kurumun faaliyette bulunmuş olduğu Gebze oldukça kalabalık ve hareketli bir lokasyondur. Gün içerisinde oluşan evrak ve dosya gönderim taleplerinde sadece bizim gibi tecrübeli olan kaliteli kurye firmaları hizmet verebilmektedir. Gebze’de uzun zamandır hizmet vermekte olan kurumumuz bir marka değeri olarak ön plana çıkmaktadır. Gebze kurye firması olarak sunmuş olduğumuz hizmet portföyünü geniş tutarak müşterilerimizin her türlü ihtiyacına modern bir şekilde yanıt vermekteyiz. Prensiplerimiz arasında evrak ve dosyaların çok hızlı bir şekilde teslimatı yer alırken aynı zamanda güvenlik tedbirlerine de azami derecede riayet etmek yer almaktadır. P1 ve K2 sertifikaları ile hizmet vermekte olan kurumumuzun bünyesindeki bütün motorize ekibimiz ileri sürüş tekniklerine hâkim olduğundan dolayı hem sizi ve dosyalarınızı hem de kendi canlarını riske atmamaktadırlar.

Gebze Moto Kurye ile Güvenilir Teslimat

Son derece tecrübeli olan motorize ekibimiz sizden evrak ve dosyaları aldığında teslimat sırasında kesinlikle kimlik kontrolü yapmaktadır. İmza karşılığı evrak ve dosyalar verilirken aynı zamanda her iki taraf da kısa mesaj yöntemi ile bilgilendirilmektedir. Gebze moto kurye firması olarak hızlı bir şekilde evraklarınızı teslim ederken güvenlik tedbirlerini de maksimum seviyeye çıkartmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerdeki standart kurye gönderimlerinde bile 3 saat gibi kısa bir süre içerisinde teslimata imzalatılabilmektedir. Ayrıca çok acil ve önemli olan evrakların gönderiminde vip kurye hizmetimizi tavsiye etmekteyiz. Bazı durumlarda bağlı bulunulan lokasyon uzaklığına göre yarım saat içerisinde bile teslimat gerçekleştirilebilmektedir.

Gebze Motor Kurye Sözleşmeli Hizmet

Müşterilerimizin hiçbir şekilde maddi ve manevi olarak mağduriyet yaşamasını istemediğimizden dolayı bütün kurye gönderimlerinde sözleşmeli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Gebze motor kurye olarak hizmet portföyümüzü tamamında faturalı ve garantili olan uygulamalar devreye sokulmaktadır. Acil ilaç kurye gönderilerini 7 gün 24 saat bütün Gebze halkına sunabilmekteyiz. Ayrıca sunmuş olduğumuz modern çözümlerden birisi de kiralık kurye hizmetidir. Sürekli evrak ve dosya gönderen firmalar için ekonomik külfeti azaltmak adına sunduğumuz bu hizmeti istediğiniz periyotta satın alabilirsiniz.