Kurye uygulamaları, yoğun şehir trafiğine çözüm üretmek için ortaya çıkmıştır. Genellikle motosiklet ile taşımacılık yapan kurye uygulamaları ile dakikalar içinde İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna gönderi yapmak mümkündür. İstanbul’un işlek ticaret semtlerinden birisi olan Gebze’de de kurye hizmetleri yoğun olarak tercih edilmektedir. Gebze kurye uygulamaları ile evrak, dosya, belge, paket, hediye gibi her türlü gönderileriniz en sağlıklı şekilde adresten adrese teslim edilmektedir. Herhangi bir zaman sınırlaması olmadan, bir telefon ile Gebze kurye hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Bunun için firmamızla irtibata geçerek adres bilgilerini ve kurye istediğiniz saati vermeniz yeterlidir. Adresinizden gönderinizi teslim alan kurye elemanlarımız dakikalar içeresinde belirtilen adrese teslimatı gerçekleştirecek ve teslimat yapıldığı anda size mail veya mesaj ile bilgilendirme ulaşacaktır. Ayrıca Gebze kurye uygulamalarında gidiş dönüş kurye hizmeti de sunulmakta. Bu sayede imzalanacak, kaşelenecek, mühürlenecek evraklarınız en kısa sürede işlemleri halledilerek tarafınıza geri ulaştırılacaktır.

Gebze Moto Kurye Çeşitleri

Gebze moto kurye uygulamalarında çözüm ve işleyiş tamamen müşteri odaklıdır. Bunun için müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu bütün gönderiler en uygun biçimde ve en kaliteli şekilde taşınır. Bu yüzden çeşitli kurye uygulamaları müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

  • Normal kurye,
  • Gece kurye,
  • Araç kurye,
  • VİP kurye,
  • Ekspres kurye,
  • Acil kurye

Seçenekleri ile ihtiyaç duyduğunuz bütün gönderileriniz en uygun şekilde taşınır. Normal kuryede ortalama teslim süresi maksimum 3 saatken diğer kurye seçenekleri ile bunu yarım saate kadar düşürebilirsiniz. Motosikletle taşınması mümkün olmayan gönderilerinizi araç kurye ile taşıttırabilirsiniz. Acil evrak, ilaç teslimi gibi gönderilerinizi acil kurye ile çok kısa sürede gönderebilirsiniz. Gece kurye sayesinde gönderilerinizi sadece mesai saatleri içerisinde değil mesai saatleri dışında da gönderebilirsiniz. 18:00 dan sonrası için gönderi hizmeti veren gece kurye sayesinde saat sınırlaması olmadan gönderilerinizi taşıttırabilirsiniz.

Gebze Motorlu Kurye Uygulamalarında Zaman Sınırı Yoktur

Gebze motorlu kurye hizmetlerinde mesai sınırlaması yoktur. Bu yüzden günün 24 saati, haftanın 7 günü kurye hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Bu sayede işleriniz aksamadan ilerlemekte, gönderi işlemlerinizi bizler yaparken sizler de asıl işlerinizle meşgul olma avantajı yakalamaktasınız.