Gebze kurye olarak yıllardır müşterilerimize hizmet veriyoruz. Hızlı ve güvenli kuryeliğin ayrıcalıklarını müşterilerimize taşıyoruz. Müşterilerimizin İstanbul’un yoğun çalışma temposu ve trafiği içerisinde gönderilerini adreslerinden teslim alıp istedikleri adrese teslim ediyoruz. Farklı ihtiyaçlarına yönelik farklı kurye seçeneklerimizi devreye sokarak anında ve kesim çözümler üretiyoruz. Gebze kurye bünyesinde müşterilerimiz, moto kurye, acil ilaç kurye, VIP kurye, moto taksi, gece kurye, ekspres kurye, kiralık kurye gibi farklı seçeneklerden yararlanabilirler. Örneğin gece kurye sayesinde gönderilerini sadece mesai saatleri içerisinde değil, geceleri de taşıttırabilirler. Saat 18: 00’dan sonra yapılacak teslimatları kapsayan gece kurye sayesinde işleriniz ertesi güne kalmamış olur. Gece trafiğinin biraz daha sakin olması sayesinde de teslimatlarınız daha hızlı yapılabilir.

Gebze Moto Kuryede Kiralık Kurye Avantajları

Gebze moto kurye seçeneklerinden birisi de kiralık kuryedir. Kiralık kurye, daha çok fazla sayıda dağıtım yapılması gereken durumlarda tercih edilir. Kurye, günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralanır. Sabit kira bedeli karşılığında belirlenen süre içerisinde istendiği kadar taşıma ve dağıtım yapılır. Gebze moto kurye dâhilinde yer alan kiralık kurye seçeneğinde müşterilerimiz, ihtiyaçlarını daha ekonomik fiyatlara karşılama avantajı sağlarlar. Zarf, broşür, davetiye, kredi kartı, kredi kartı ekstresi, abonelerine süreli yayın dağıtımı gibi her türlü ihtiyaç kiralık kurye sayesinde giderilebilir. Acil ilaç kurye seçeneğimizde, evinden dışarı çıkamayan veya uzak bir eczaneden temin edilmesi gereken ilaçlar müşterilerimize ulaştırılır. Bu sayede ihtiyaçlarını gideremeyen müşterilerimize kolaylık sağlamış ve hastalıklarına çare olmuş oluruz. Geceleri veya hafta sonları, en uzak nöbetçi eczanelerden ilaçlarınızı sizler adına teslim alarak, güvenli ve hızlı biçimde adresinize ulaştırmış oluruz.

Gebze Motorlu Kurye Git-Gel Kurye Hizmeti

Gebze kurye hizmetlerinde faaliyetlerimizi motosikletler ile yürütüyoruz. Fakat gerek duyulduğu anda yaya veya taksi taşımacılığı hizmetimiz de mevcuttur. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru çözüm üretmek ve bunun için her türlü seçeneği kendilerine sunuyoruz. Gebze motorlu kurye hizmetlerinden birisi de git gel tabir edilen hizmettir. Bu sayede imzalanacak, mühürlenecek bir belgeyi sizden alıp istenen adreste imzalatıp size geri getiriyoruz. Böylece sizler asıl işlerinizle meşgul olurken imza işlerinizi biz yerine getirmiş oluyoruz.